.

.

1pc SMA Машки Plug RF coax Конектор crimp За LMR300 Директно Goldplated Нови трговија на Големо

1pc SMA Машки Plug RF coax Конектор crimp За LMR300 Директно Goldplated Нови трговија на Големо

DEN 28.80
DEN 26.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pc SMA Машки Приклучок Конектор crimp За LMR300 Директно Goldplated Нови трговија на Големо

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
SMA машки RF Coax Конектор
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Goldplated
Стил :
Директно
Кабелот Тип :
LMR300
конектор:
SMA Машки Приклучок
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,WIFI
Пол:
Машки

Најдобри предлози во категоријата