.

.

Висок квалитет на ниско-слабеењето SMA Машки Plug Switch N Машки Pigtail кабел RG142 50CM 20 Адаптер

Висок квалитет на ниско-слабеењето SMA Машки Plug Switch N Машки Pigtail кабел RG142 50CM 20 Адаптер

DEN 190.08
Залиха
Достапно за вашата нарачка


WIFI рутер кабел SMA Машки Plug Switch N Машки Pigtail RG142 50 CM 20" Адаптер Ниска загуба
Ние сме мило да ви дадат Сопствени Услуги :
1, Кабел должина,било колку е ДОБРО, но ве молиме контактирајте со нас прво за цени.
2, Конектори, crimp различни конектори како што барање
3, Кабел тип, имаме RG178,RG316,RG58,RG142,RG8,итн кабли за вашиот chooice.
4, Голема количина, трговија на големо цена може да бидат понудени.

Кон својствата

Број На Модел На:
SMA-N RG142 кабел
Бренд Име:
DexMRtiC
Конектор A:
SMA Машки Приклучок
Конектор Б:
N Машки Приклучок
кабелот тип:
RG142 ниска загуба или барање
Должина на кабел:
50cm 20 или барање
статус:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,WIFI

Најдобри предлози во категоријата