.

.

најдобра цена 1 buc 6CH Реле switch dmx512 Контролер RJ45 XLR 6 начин реле прекинувач(max 30A) DMX512 декодер

најдобра цена 1 buc 6CH Реле switch dmx512 Контролер RJ45 XLR 6 начин реле прекинувач(max 30A) DMX512 декодер

DEN 2592.00
DEN 2100.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производите што имаат производителот од страна на самите себе,
Квалитетот увери,и парче предност.
Ние може да изберете различни производи, доколку имате добра идеја.

Кон својствата

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Карактеристики:
.
Применливи Светла:
led светилка
Гаранција:
2 години
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Wattage:
.
Далечински Растојание:
.
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Материјал:
.
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
DMX Релеи
Број На Модел На:
DMX-РЕЛЕ-6CH-30A
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
30A*6CH
is_customized:

Најдобри предлози во категоријата