.

.

Бесплатен превозот 100pcs Ултра Сјајна LED 10мм Сина Led Светло Супер Светло Сина,11000-12000 mcd 460-470nm Висок Квалитет на Големо

Бесплатен превозот 100pcs Ултра Сјајна LED 10мм Сина Led Светло Супер Светло Сина,11000-12000 mcd 460-470nm Висок Квалитет на

DEN 326.40
DEN 300.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Шенжен Интегритет електронски Ко. Ltd.
(Компанијата обезбедува one-stop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)
Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.
Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.
Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.
Компанијата има долго-рок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!
Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервис-ориентирани развоен концепт. да се обезбеди повеќето на клиентот со задоволителна услуга redounding по, connive развој и воспоставување на долгорочна соработка! Бесплатен превозот 100pcs/Многу,Ултра Сјајна LED 10мм Сина Led Светло Супер Светло Сина,11000-12000 mcd 460-470nm Висок Квалитет на Големо
Големина (мм) 10мм Леќа форма круг Леќи во Боја на водата јасно се Емитуваат Боја сина Бранова Должина 460-470nm Напред Напон 3.0-3.6 V Напред Напон 20m A Живот Оценка 100,000 Часа Агол на Гледање 20 ~ 25 Степен

Кон својствата

Број На Модел На:
F10
Тип На Објект:
Топката
Емитуваат Боја:
сина диоди
Прозрачна Флукс:
11000-12000mcd
живот време:
100,000 Часа
агол на гледање:
25degree
леќи во боја:
водата јасно led диоди
wavelenth:
460-470nm
Име:
10мм натопи led диоди
Обликот:
круг диоди
Големина:
10mm led diodes

Најдобри предлози во категоријата