.

.

5 Сетови 4 Pin denso DJ70416Y-1.8-11/21 Водоотпорен Електрични Wire Конектор кислород сензор конектор Автомобилски приклучок Конектор

5 Сетови 4 Pin denso DJ70416Y-1.8-11/21 Водоотпорен Електрични Wire Конектор кислород сензор конектор Автомобилски приклучок

DEN 323.52
DEN 307.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Автомобилот Дел 4 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрична Жица Авто Конектор Приклучок За Поставување
100% Сосема Нов!!!
Пакетот вклучува : 5 групи Водоотпорен wire конектор за приклучоци

Кон својствата

Број На Модел На:
DJ70416Y-1.8-11/21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
машки женски

Најдобри предлози во категоријата