.

.

10 Компјутери Десна Аглеста Агол 90 степени F Конектор Женски RF Coax Машки Антенски Приклучок L15

10 Компјутери Десна Аглеста Агол 90 степени F Конектор Женски RF Coax Машки Антенски Приклучок L15

DEN 142.08
DEN 132.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција :
Анти-Влага и Издржлив
Овој адаптер е идеален за зад уредот блиску до ѕидот со RF врска или во тесна комплет или кабинет
Идеален за ЛЕР, LCD, Плазма ТВ s кои се монтира на ѕид рамен на ѕид без многу грешки.
Со тоа е аголна дизајн ќе престане штета на постоечкиот кабел и спречување вирус и kinks во кабелот, овозможувајќи најдобра можна врска
Спецификација :
100% сосема нов!
Стил : 90 Степени Десна Аглеста
Материјал : Алуминиумски
Категорија : RF Коаксијален (RF)
Интерфејс Тип : AV
Примена : Комуникација
Навој Дијаметар : за 7mm
Големина : 20x23mm/0.79x0.91"
Количина : 10 Компјутери
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
10 Компјутери х ТВ Антенски Кабел Конектори

Кон својствата

Број На Модел На:
1A60226
Бренд Име:
YAM

Најдобри предлози во категоријата