.

.

Бесплатен превозот 5pcs/многу HIH-4000-003 HIH-4000 HIH4000-003 HIH4000 Интегрирани Circuity Влажност Сензор

Бесплатен превозот 5pcs/многу HIH-4000-003 HIH-4000 HIH4000-003 HIH4000 Интегрирани Circuity Влажност Сензор

DEN 2160.00
DEN 1987.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Шенжен Интегритет електронски Ко. Ltd.
(Компанијата обезбедува one-stop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)
Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.
Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.
Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.
Компанијата има долго-рок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!
Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервис-ориентирани развоен концепт. да се обезбеди повеќето на клиентот со задоволителна услуга redounding по, connive развој и воспоставување на долгорочна соработка!

Кон својствата

Број На Модел На:
HIH4000-003
Тип На Единица:
многу (5 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.200kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 5cm (4.72in x 3.15in x 1.97in)

Најдобри предлози во категоријата