.

.

50 ПОСТАВУВА Мини Микро JST 2.0 PH 4-Пински Конектор приклучок со Жици, Кабли 100MM

50 ПОСТАВУВА Мини Микро JST 2.0 PH 4-Пински Конектор приклучок со Жици, Кабли 100MM

DEN 359.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


50 ПОСТАВУВА Мини Микро JST 2.0 PH 4-Пински Конектор приклучок со Жици, Кабли 100 MM
Состојба : Сосема НОВ!
- 4-Pin 2.0 PH Машки Конектор приклучок со Жица x 50 компјутери
- 4-Pin 2.0 PH Женски Конектор приклучок x 50 компјутери
- Кабел Должина : 100mm
- Кабел 26 AWG

Кон својствата

is_customized:
Yes
Примена:
ПХБ,Осветлување
Пол:
Женски
Број На Модел На:
2.0 mm 4 Pin Конектор
Тип:
2.0 mm Конектор

Најдобри предлози во категоријата