.

.

1PC UHF Женски Џек RF Coax Конектор Crimp RG58,RG142,RG400,LMR195 4-дупка панел планината Nickelplated НОВИ трговија на големо

1PC UHF Женски Џек RF Coax Конектор Crimp RG58,RG142,RG400,LMR195 4-дупка панел планината Nickelplated НОВИ трговија на големо

DEN 113.76
DEN 102.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


UHF женски SO239 панел планината страната RF coax конектор crimp за RG58 RG142 кабел

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
UHF женски RF Coax Конектор
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Nickelplated
Стил :
4-дупка панел монтажа
Кабелот Тип :
RG58,RG142,RG400,LMR195
Монтажа:
Crimp
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,WIFI

Најдобри предлози во категоријата