.

.

5pcs PD4 стоматолошки scaler tips стоматолошка опрема белење на заби ултразвучно стоматолошки scaler совет PD4 за SATELEC NSK GNATUS DTE

5pcs PD4 стоматолошки scaler tips стоматолошка опрема белење на заби ултразвучно стоматолошки scaler совет PD4 за SATELEC NSK

DEN 1209.12
DEN 1088.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


PD4 стоматолошки scaler tips for стоматолог стоматолошка опрема белење на заби ултразвучно стоматолошки scaler совет за SATELEC NSK GNATUS DTE VARIOS HU-FREIDY .
1. Висок квалитет PD4 стоматолошки scaler tips.
2. CE и ФДУ уверение.
3. Се извезуваат во целиот свет.
4. Пакување : 5pcs/многу.
5. Компатибилен со : SATELEC, NSK VARIOS, DTE, GNATUS, HU-FREIDY.

Кон својствата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
FORNDACO
Состојка:
SS
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
10
Број На Модел На:
PD4 ултразвучно scaler tips

Најдобри предлози во категоријата