.

.

P5 SMD Led Знак Панел Модул 19.6 x 4 -Инчен Лизгање Порака LED Дисплеј Табла со Метален Синџир за Бизнис Отвори Почетен Салон

P5 SMD Led Знак Панел Модул 19.6 x 4 -Инчен Лизгање Порака LED Дисплеј Табла со Метален Синџир за Бизнис Отвори Почетен Салон

DEN 3792.00
DEN 3489.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поврзете USB кабел 3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Кликнете На Send. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Телефон директна врска led жешки точки 2.Порака може да бидат фиксни и подвижни . Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Големина на фонт на текст порака е прилагодлив , лизгање брзо се прилагодува, осветленост на дисплејот е прилагодлив Поддршка Јазик : англиски / Кинески (Едноставен и Традиционален) арапски / Hebrew / руски / шпански / германски / француски / Јапонски / португалски / Тајланд / etc светски јазик Ефекти : 49 видови на екранот ефект Multiaction за прикажување, вклучувајќи снег, спреј, да ротирате, скролувајте, и др Различни лизгање постапки за избор, како блескави, статични, да се движат лево, и се движи кон десно и така натаму. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Кликнете На Send. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние не сме одговорни за било обичај должност
1.Програмата ја вашата порака.led дисплеј Кликнете на за пребарување на екранот 3. Најдобри гледање на далечина : 1-10meters Животен Век : 100,000 Часа Гаранција : 1 Година само. [Пакетот вклучува] : 1x Led Знак 1x USB Кабел 1x Метални Синџир 1x AC Адаптер со Слободни Напон 1 X CD-ROM-от со Софтвер и Упатство Пакување : Боја кутија за пакување Забелешка : боја
Производ Демо Фото :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Инсталација на паметни софтвер 2. Персонализација на вашата порака што сакате, да ја истакнете вашата личност, моќен начин да се engrain вашиот бренд во вашите клиенти ум 2,Екранот способност : Мулти Јазици,текст, број, симбол. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Програмата ја вашата порака. USB кабел и AC адаптер вклучен. Сега можете да ја покажете вашата порака на екранот Големината на Рамката : Користење на : Затворен,полу - отворено Пиксели : Опционално, на Теренот : 5 mm Дисплеј во боја : Бела Дебелина : само 1,5 см (Ултра-тенок Дизајн) Сигнал текст на : Android и i OS, i Phone мобилен телефон далечински текст порака Водоотпорен IP ниво : IP54 (животот ниво водоотпорен) Дополнителни Карактеристики Само за Вас : 1,16 x96 пиксели, 1536 светла LED диода на екранот, приказ јасно. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. тоа е време мемориска функција. Кликнете На За Пребарување 4. Оперативен Напојување : DC 5v +10% >> Операција напон +5 V ~ +12 V, работи одлично на компјутер, лаптоп, моќ банка, штекер.

Кон својствата

Бренд Име:
Leadleds
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LLDP5-S1696W
Употреба:
Внатрешна
Екран функција:
Текст
Цевка Чип Боја:
Бела
Пиксели:
5mm

Најдобри предлози во категоријата