.

.

3LED 45X лупа со LED Светла Рачни Мини Џеб Читање на Мапа Весник LED лупа Накит Loupe

3LED 45X лупа со LED Светла Рачни Мини Џеб Читање на Мапа Весник LED лупа Накит Loupe

DEN 239.52
DEN 218.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
-Сосема нов и висок квалитет на лупа леќа
-Компактен и стилски дизајн, удобно ергономски рачка, преносни мала тежина,многу практични
-Switch за да го вклучите светлото вклучено и исклучено
-Кристално јасна текстура за да се обезбеди јасен поглед
-Рачка направена во мазна крива и внимателен облик за удобно грчевито држејќи
-Одлично за читање, кола, накит оценување, итн.
-Независни осветлување дизајн, 2 Led диоди за на голема леќа и 1 ПРЕДВОДЕНА за мали еден за да се обезбеди подобро осветлување ефект.
Спецификации :
Состојба : Нова
Материјал : ABS и оптичко стакло
Боја : Бела и Црна
Осветлување : 3x LED светло
Количина : 1pcs
Тежина : 145g
Се справи со должина : околу.11cm
Големина : 195mm(L)*85mm(W)*28mm(T)
Леќа повеќе : 3 X за големи, 45 X за мали
Леќа кол. : 75mm за големи, 22mm за мали
Моќност : 3x AAA батерии (не се вклучени во пакетот)
1 x 3 LED Рачни Зголемувачот

Кон својствата

Големина:
195mm(L)*85mm(W)*28mm(T)
Со Светлина Или Не:
Yes
Бренд Име:
VKTECH
Стил:
Рачни
Број На Модел На:
45X Рачни Читање Увеличително
Материјал:
ABS
моќност:
Големина:
useage:
3 LED Светло 45X Рачни Читање Magnifyin
Функција:
мини џеб микроскоп
клучен збор:
лупа loupe
клучни зборови 1:
лупа lupe
клучен збор 2:
лупа за читање книги
клучен збор 3:
лупа со читање

Најдобри предлози во категоријата