.

.

WS/tig-160/200/250 аргон лачно заварување машина baseboard панел е опремено со висок напон лак плоча коло

WS/tig-160/200/250 аргон лачно заварување машина baseboard панел е опремено со висок напон лак плоча коло

DEN 2059.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


WS/tig-16/200/250 аргон лачно заварување машина baseboard панел е опремено со висок напон лак плоча коло
ФАБРИКАТА СЛИКИ :
ПРЕВОЗОТ
1. Повеќето од Земјите на ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊА
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена на аукција затворање. (Не-плаќање може да резултира во UPI(Неплатени Објект) се стави на вашата сметка.
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
4. S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ INCLU ДЕ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
5. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.)
Повратни информации
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации, ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Кон својствата

Употреба:
за tig заварување машина
Број На Модел На:
WS/tig-16/200/250
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата