.

.

4x Круг Заострените Црна Пластика Мебел Нозе за Троседот 98 x60 x39mm BQLZR

4x Круг Заострените Црна Пластика Мебел Нозе за Троседот 98 x60 x39mm BQLZR

DEN 688.32
DEN 523.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Изработен од пластика и метал.
4.Додатоци за DIY мебел, кабинети, троседот,кревет и др.
5.Секоја нога карактеристики на гумена база за да се обезбеди максимална контрола и крајната кат заштита.
Спецификација :
Материјал : Пластика и метал.
Боја : Црна
Тема на теренот : 1.5 mm
Димензија : 98 x 60 x 39mm /3.85 x 2.36 x 1.53"(L x Врвот Кол x Дното Кол)
Тема месо тело димензија : 27 x 9.7 mm/1.06 x 0.38"(L x Кол)
Бренд име : BQLZR
Тежина : 347g
Пакетот вклучува :
4x Мебел Нозе

Кон својствата

Тип:
Мебел Рициново
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
BQLZR
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата