.

.

Мини Убавина џеб огледало,DIY симпатична СТП tassel Foliding шминка компактно огледало,Клуч на носителот keychain,свадба партија сувенири подароци

Мини Убавина џеб огледало,DIY симпатична СТП tassel Foliding шминка компактно огледало,Клуч на носителот keychain,свадба партија

DEN 324.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Околу Димензии : 8cm Боја : како на сликата покажува Пакет : секој компјутери во 1 polybag Забелешка : pls дозволете малку боја разлика и pls дозволете 1cm мерка грешки ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Кон својствата

боја:
црна, розова
Тип На Објект:
Шминка Огледало
Големина:
80mm
Бренд Име:
Heartwings
Материјал:
PU
Број На Модел На:
PM1701
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата