.

.

Нови Јога Leggings За Женски Жени Висока Половината Салата Облека Спортски Слабеење Панталони Лулу Тренингот Спорт Фитнес Тенок Работи Облека

Нови Јога Leggings За Женски Жени Висока Половината Салата Облека Спортски Слабеење Панталони Лулу Тренингот Спорт Фитнес Тенок

DEN 949.44
DEN 522.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет : Leggings*1 парче
Големина на :
S/M : Половината 62cm, Хип 72cm,Должина 86 см, препорачуваме за 40-55 KG
L/XL : Половината 66cm, Хип 76cm, Должина 88 cm, препорачуваме за 55-67 KG
Имајте на ум : Тоа е многу еластична, Тоа може да се водат 10-15см.
Материјал : 80% Полиестер+20%Најлон
Функција : професионален брз сува,дише панталони за јога,фитнес,Сали,спортски..
На овој линк е само за leggings,ако сакате да купуваат градник во слика,ве молиме кликнете на сликата :
Нови Пристигнување Leggings со најдобра цена
Повеќе Фитнес облека,ве молиме кликнете

Кон својствата

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Бренд Име:
VINTOHOXN
Број На Модел На:
.
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Плетени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Стил:
Активни

Најдобри предлози во категоријата