.

.

Моден Костим За Мажи 2017 Сосема Нова Мода Двојно Гради на Мажите Палто Мажите Тенок Бизнис Костум Јакни Бесплатен Превозот

Моден Костим За Мажи 2017 Сосема Нова Мода Двојно Гради на Мажите Палто Мажите Тенок Бизнис Костум Јакни Бесплатен Превозот

DEN 1761.12
DEN 1514.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1. Ве молиме љубезно се напомене дека, подолу се Азиските големина, ве молиме погледнете на детални мерења во големина на маса, наместо да изберете од S/M/L само.
2. Големината табелата погоре се однесува на облека димензии, а НЕ на вашето тело мерења.
3. Ако вашиот мерења се случи да биде помеѓу две големини, ве молиме изберете следниот поголем.
4. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
5. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
М : биста 96cm, рамо 39cm, ракав 59cm, должина 61cm,
L : биста 100cm, рамо 40cm, ракав 60cm, должина 63cm,
XL : биста 104cm, рамо 41cm, ракав 61cm, должина 64cm,
XXL : биста 108cm, рамо 42cm, ракав 62cm, должина 67cm,

Кон својствата

боја:
Црвена
Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
GRTXIN
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
WL15082106
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни

Најдобри предлози во категоријата