.

.

2018 Нов Бренд Одбор Шорцеви за Мажи Бански Боксер одбор шорцеви Mens Nadar шорцеви машки Nadar Носат кратки де bain homme Облека D025

2018 Нов Бренд Одбор Шорцеви за Мажи Бански Боксер одбор шорцеви Mens Nadar шорцеви машки Nadar Носат кратки де bain homme Облека

DEN 405.60
DEN 385.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Забелешка : Големина е за повикување само,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.
Бренд : INDJXND Материјали : Најлон
Ознака Големина
Половината (cm)
Половината (инчи)
Полите (cm)
Хип (cm )
S
60 -70 cm
25-27 инчен
50-62
72-82
М
68-78 cm
27-31 инчен
54-66
78-88
L
72-80 cm
31-35 инчен
58-70
84-94
XL
80-92 cm
35-39 инчен
60-72
90-100
Напомена :
1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел
2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.
3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
одборот шорцеви
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
d025
Бренд Име:
INDJXND
боја:
Бел сафир сина, светло зелена, сина, пурпурна
Големина:
S,M,L,XL
Стил:
Панталони и кратко
Опис:
Секси Мажи Бански Боксер Водови

Најдобри предлози во категоријата