.

.

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Шкода Fabia Hatchback (2009 Наваму) 320mm,Автомобил Стил

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Шкода Fabia Hatchback (2009 Наваму)

DEN 331.20
DEN 268.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу
ВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.

Кон својствата

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
За Возило Брендови/Модел:
Шкода
Бренд Име:
BROSHOO
Име На Модел:
BR-SKDH-05
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Шкода Fabia-Година:
2013,2010,2009,2012,2011
Шкода Модел:
Fabia
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Најдобри предлози во категоријата