.

.

Промоција Голема Швајцарската voile чипка ткаенина Африкански Швајцарската чипка со многу камења сребро проверки 5 метри fushia кралска сина зелена бела

Промоција Голема Швајцарската voile чипка ткаенина Африкански Швајцарската чипка со многу камења сребро проверки 5 метри fushia

DEN 4560.00
DEN 3876.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ 5 метри Швајцарската чипка Материјал 100% Природен Памук + Сјајна Камења + Метален Проверки Испорака Брзо бесплатен превозот од DHL
Појавување На Производи
Топла Fushia Африкански Џорџ Ткаенина Нигерија Џорџ чипка Со Многу Sequins G019 US$ 85.00 /парче
Најновите Fushia Sequins Африкански Џорџ Ткаенина Африкански Швајцарската Џорџ Чипка ткаенина G649 Висок Квалитет на 5 метри US$ 85.00 /парче
5 Метри Fushia/злато Џорџ Африкански Чипка Ткаенина Швајцарската Voile Чипка Со Многу Sequins 647 US$ 85.00 /парче
Најновите Африкански Џорџ Швајцарската Voile Чипка Ткаенина Со Многу Sequins 5 метри по парче Fushia US$ 80.00 /парче

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
52 inches
Должина на ткаенина:
5 Метри
Ширина:
52 inches

Најдобри предлози во категоријата