.

.

Бесплатен превозот 500 компјутери многу АКЦИИ бел сатен етикета со Златен текст облека, облека, извезена големина етикетите/ознаките/број ознаки

Бесплатен превозот 500 компјутери многу АКЦИИ бел сатен етикета со Златен текст облека, облека, извезена големина етикетите/ознаките/број

DEN 422.40
DEN 397.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен превозот 500 компјутери многу АКЦИИ бел сатен етикета со Златен текст
облека, облека, извезена големина етикетите/ознаките/број ознаки
Букви е Embroider , не се Печати.
Материјалот е СВИЛА,многу мека и мазна.
ГОЛЕМИНА : за 1.2x3.3cm (0.44"X 1.3")
1 тркалаат = 500 персонални компјутери, вклучува една големина.
Ако ви треба 5 големини (S M L XL XXL)
треба да се изберат 5 ролни
XS,S,M,L,XL,XXL се во парк сега.
НЕ МОЖЕ ДА СЕ МЕША МНОГУ ГОЛЕМИНИ ВО ЕДНА РОЛНА!
кога ќе ги нарачате,ве молиме оставете ги вашите големини таму.

Кон својствата

Тип На Производ:
облека labels
Број На Модел На:
120
Техника:
Извезена
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Облека
Материјал:
Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата