.

.

210D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Мебел Тапацир Ткаенина Трајни Ripstop Отворено Ткаенина Сребро Обложени 2 Двор

210D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Мебел Тапацир Ткаенина Трајни Ripstop Отворено Ткаенина Сребро Обложени 2 Двор

DEN 815.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име : Сјајна Oxfford Ткаенина
Ширина : 150cm
Густина : 210 D
Тежина : Околу 120 gsm
Отпорност на вода : 2000mm Погоре
Дебелина : 0.12 mm
Количина : 2 Двор
Боја : Сина , портокалова , црвена , Црна ,Вино , Khahi, светло зелена , светло розева , небото сино , Сиво Сребрена.
Ткаенината е Оксфорд ткаенина
Погоден за матурска/топка фустани, деверуша фустани, завеси, постелнина, перници и општи декорација за свадби и настани, торби, чадори, шатори, постелнина, завеса, маса крпа, маса крпа, декоративна ткаенина
Алијас : чадор и шатор крпа .
СТП обложени Ткаенина со СТП транспарентен слој на задниот, предниот и задниот се иста боја , вие не може да се види спротивниот soled, назад со две СТП слој, притисокот на водата над 2000 MM, супер водоотпорен! Ако треба да се купи подобар ефект на засенчување изолација,ќе е подобро да се купи сребрена обложени ткаенина
Одговараат за правење чадор шатор. Крошна. Барака. Туш завеса. Завеси. Престилка ткаенината. Drawstring торба. Кеса кеса и други широко се користи!
Сребро Обложени Ткаенина ,на задната страна е обложена со Стп и Сребро, сребро површина како огледало, може да се мијат, не може да се фаќа за исклучување на сребро, Тоа е најдобар на летото sunshade ткаенина. вода притисок повеќе од 2000 MM, супер водоотпорен! Сребро обложени на ефектот на сенчење, и не може да се постигне 100% засенчување
Одговараат за правење чадор шатор. Крошна. Барака. Туш завеса. Завеси. Престилка ткаенината. Drawstring торба. Кеса кеса и други широко се користи!
ПВЦ Обложени Ткаенина со ПВЦ фолија проѕирна на задната страна, притисокот на водата над 2000 MM, супер водоотпорен!
Одговараат за изработка на ќеси, шатор, awning, carport, урина подлога, престилка, sleeve, троседот маска, водоотпорен, влага доказ подлога, отворено пикник мат итн.!
Нашиот магацин , имаме многу количина на залиха , можете да изберете било која боја.ако вашата цел е голема ,pls контактирајте ме за да проверите најдобра цена.
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Кон својствата

Стил:
Ripstop
Плетени Тип:
Tricot
Тип:
Платно Ткаенина
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Велур Ткаенина Тип:
122
Шема:
Обложени
Материјал:
Полиестер / Најлон
Функција:
Водоотпорен
Техника:
Плетени

Најдобри предлози во категоријата