.

.

НОВА ексклузивна трговија на големо 5/8+7/8(16+22mm 20y/многу) Полиестер Еволуција верзија бетмен Ткаени Жакард Лента За Куче Јака

НОВА ексклузивна трговија на големо 5/8+7/8(16+22mm 20y/многу) Полиестер Еволуција верзија бетмен Ткаени Жакард Лента За Куче

DEN 383.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


добредојдовте на среќа zakka продавница~
Предмет : 5 /8"+7/8"(16mm+22mm) Жакард Лента
Материјал : 100% полиестер.
Боја : исто како на сликата подолу.двојно двострано лента
Пакет : 2 0yards/многу.(10yard 16mm +10yard 22mm)
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци и Куче јаки /мачка јаки итн.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и rsponsibility.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако сте се обиделе да пребарувате на објектот што сакате, само нас контакт и ние може да ви помогне да го најдете!

Кон својствата

боја:
16MM 10YARD, 22MM 10YARD, 16MM И 22MM 20YARD
Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Бренд Име:
Zerzeemooy
Број На Модел На:
KT2015041803
Техника:
Жакард
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
sizie:
16mm+22mm 20yard/многу
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
жакард лента
is_customized:
Yes
боја:
како Слика

Најдобри предлози во категоријата