.

.

2Yards Чипка Мрежа Монистра Трим Со Бисер Синџир За Облека, Додатоци за Декорација се Шие На Чипка Ткаенина Црно Бела Свадба Sash

2Yards Чипка Мрежа Монистра Трим Со Бисер Синџир За Облека, Додатоци за Декорација се Шие На Чипка Ткаенина Црно Бела Свадба

DEN 767.52
DEN 729.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Име : кристал уреденост.
Материјал : монистра бисери.
Количина : 2yards=1.8 метри .
Како различни причини,вистински објектот можеби е различна од слики,ако се грижите за неа,ве молиме да ги преиспитаме потоа цел,ви благодарам.
Бои : боја 1 на црно монистра со црна мрежа;боја 2 има бела боја и монистра со црна мрежа;боја 3 се бели зрнца со бела мрежа.

двор
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Кон својствата

боја:
1, 2, 3
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
ML51
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Бренд Име:
AIWUJIA
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Техника:
DIY
Големина:
2cm width for the width

Најдобри предлози во категоријата