.

.

Нови пристигна 10sets/многу метал Прилагодливи Токи копчето за каубојски rompers Протези здолниште облека, прибор за шиење DIY бележник

Нови пристигна 10sets/многу метал Прилагодливи Токи копчето за каубојски rompers Протези здолниште облека, прибор за шиење DIY

DEN 122.40
DEN 122.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испорака!!!Ви благодариме!
Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации ве Молиме да се советува меѓународната испорака на високо зависи од вашата локална царина и пост услуга. Имајте на ум 1 : 1inch=2.54 см;1cm=0.39 inc Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да се отстапува на 1-2mm за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот монитор прилагодувања Ако ти треба друго месо тело копчето,pls кликнете : следниве се детал од нашиот објект плаќање & shippment Ќе може да плаќаат со Western Union, Ние ќе испратиме предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. се враќа Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Добредојдовте на посетата на мојот нов продавница, драг пријател! Може да се земе вашето време и изберете го објектот што сакате. Бидејќи ние сме нова продавница, па цената е многу ниска и разумни. Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува однапред. Ви благодарам многу!

Кон својствата

Големина:
25mm, 28mm, 32mm, 35mm, 38mm
Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
HL001
Функција:
Прилагодливи Тока
Употреба:
Чанти,Облека
Техника:
позлата
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Обликот:
U-Форма
Бренд Име:
Св. Лукас
Декорација:
Никој
is_customized:
YES
Големина:
as show

Најдобри предлози во категоријата