.

.

10sets Метал Магнетни Тока Слива Цвет облека DIY Везана Шиење рачно изработени Торба ташна рачно шиење копчиња Сребро Бронза

10sets Метал Магнетни Тока Слива Цвет облека DIY Везана Шиење рачно изработени Торба ташна рачно шиење копчиња Сребро Бронза

DEN 172.80
DEN 140.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
100% сосема нов
10sets 1.4 cm/1.8 cm Метал магнетни Тока облека DIY Везана Материјали за Шиење рачно изработени Торба чанта рака копчиња за шиење
Дијаметар : 1.4 cm/0.55 инчен,1.8 cm/0.71 инчен(изборен)
1 set = 1 машки +1 женски
1 lot=10 поставува=20 компјутери
Боја : Бронзени/Сребрена
Answer : ___________________________ Note :
Таму може да се 1-2mm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.
Пакет Листата :
10 поставува Метал магнетни Тока
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Нашата канцеларија часа 9 : 00 часот наутро на 6 : 00 p.m. (GMT+8) од понеделник до сабота. И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Пекинг) ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на aliexpress порака,ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на вашите прашања во 48 часа. за време на празниците,за одложување на одговорот,ние длабоко се извинувам.

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Метална магнетна Тока
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Hicello
Декорација:
Никој
Функција:
Магнетно
Обликот:
Цвет

Најдобри предлози во категоријата