.

.

DIY 20PCS 15*30мм Коњ Око AB Смола Кристал се Зголеми Flatback 2 Дупка Копчиња Прибор за Облека K28

DIY 20PCS 15*30мм Коњ Око AB Смола Кристал се Зголеми Flatback 2 Дупка Копчиња Прибор за Облека K28

DEN 95.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина : 15mm*30мм
Боја : се погледне на слика
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
лист
Број На Модел На:
K28
Материјал:
Смола
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Diy Супер Рајот

Најдобри предлози во категоријата