.

.

Restock 1 ДВОР Супер тешки handmde beaded булчински ткаенина 130cm ширина слонова коска свадба фустан од чипка ткаенина акции

Restock 1 ДВОР Супер тешки handmde beaded булчински ткаенина 130cm ширина слонова коска свадба фустан од чипка ткаенина акции

DEN 2203.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка

-55.90 /дворот дворот дворот -55.90 /дворот дворот -55.90 /дворот дворот -55.50 /двор
Цена :
Цената е за 1yard.1 двор=120cm широк*91cm должина
доколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали. во едно парче најдолг е 15 метри.
ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.ако сакате трговија на големо контактирајте ме.
Материјал :
Монистра,sequins,бисери
Фиксна Широк :
120cm или 47 инчи.
боја :
Голи пинк со бисери
Злато со бисери
На сива сини со бисери
Розова со бисери
Сивата со бисери
Беж боја со бисери
Исклучување whtie без бисери
Боја на слонова коска со бисери
Превозот :
превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме.
Користат за
Фустан,облека и некои други
Тежина : 0.5 KG/Y
Ако сакате да видите повеќе убаво ткаенини, само да дојде до :
Хонг Конг Кинеско Облека, Додатоци Co.,Ltd. Ние нудиме сите видови на високо-одделение рамен вез,обоени вез,sequins вез,специјален вез занает,се обврзуваат да ОЕМ.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци.
Нашите главни производи се : тешки растворливи во вода, везени памук, чипка ткаенина, полиестер, чипка ткаенина, млеко свила чипка ткаенина,металик чипка ткаенина,Squins и монистра ткаенини,organza чипка ткаенина,мрежа,најлон,eyelash чипка ткаенини.Полиестер,памук, чипка скратува.Постојат бомби,eyelash.Разни brooch,од цвеќиња и така натаму.
Нашите производи се главно извезуваат во сад,Австралија,велика Британија, Франција и други земји,ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и услуги.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.

Кон својствата

боја:
Голи розова, Сива сини, Златна Жолта
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Ширина:
130cm
Број На Модел На:
GX161201WTB
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Техника:
Beaded
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри предлози во категоријата