.

.

6mm 25 Двор Прилично Свила Сатен Лента 22M Свадба Партија Декорација Покана Картичка Подарок Завиткување Scrapbooking Материјали

6mm 25 Двор Прилично Свила Сатен Лента 22M Свадба Партија Декорација Покана Картичка Подарок Завиткување Scrapbooking Материјали

DEN 27.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот спецификите Ткаенина Тип : Grosgrain Стил : Единствен лик Шема : Солидна Боја Материјал : 100% Полиестер Техника : Печатени Тип на Производ : Панделки Ширина : Опис на Производот Тип на Производ;Алатници Техника : Печатен Материјал : 100% Полиестер Платно Тип : Сатен Стил : Единствен лик Шема : Солидна Боја за Употреба : Свадба Партија, Свадба Партија Украс, Подарок Завиткување, Занаети Боја : 21 бои Должина : 25 метри / 22.89 Метри Ширина : 6mm 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.
2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите
вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврда

Кон својствата

Големина:
6MM
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
HZ01
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Ширина:
6

Најдобри предлози во категоријата