.

.

(25 метри/roll) Розова Месо Единствен лик Сатен Лента трговија на Големо Подарок Завиткување Божиќ панделки

(25 метри/roll) Розова Месо Единствен лик Сатен Лента трговија на Големо Подарок Завиткување Божиќ панделки

DEN 26.88
DEN 25.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен превозот
Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако не сте задоволни со нашите производи, може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
Ние ги охрабруваме трговија на големо, ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка,добредојдовте на ОЕМ, ви благодариме!

Кон својствата

Големина:
6mm, 10mm, 12mm, 20mm, 25mm, 40mm, 50mm
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
ЛЕНТА КУЌА
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
12311
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри предлози во категоријата