.

.

10Yards 16 Редови Кристал Синџир Пластични, Шарени Сребрена Мрежа Трим Кристално Стакло Плоскости За DIY Занаети Торта Лента

10Yards 16 Редови Кристал Синџир Пластични, Шарени Сребрена Мрежа Трим Кристално Стакло Плоскости За DIY Занаети Торта Лента

DEN 945.60
DEN 899.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Име : кристал уреденост.
Материјал : пластика/месинг.
Количина : 10yards.
Како различни причини,вистински објектот можеби е различна од слики,ако се грижите за неа,ве молиме да ги преиспитаме потоа цел,ви благодарам.
двор
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
ML112
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
AIWUJIA
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Техника:
DIY
Големина:
11.5cm

Најдобри предлози во категоријата