.

.

нова мода DMC кристал закрпи сопствени Нозе дизајн карактер луксузни bling кристал железо-на облека, T-shirt DIY печ

нова мода DMC кристал закрпи сопствени Нозе дизајн карактер луксузни bling кристал железо-на облека, T-shirt DIY печ

DEN 81.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Како да се користи
Печ назад имате лепак ,
можете да ги користите железо , железо нив на облека
Купувачот Се Покаже

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
HOTF-001
Стил:
Железо-На
Големина:
CM
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
sunbling

Најдобри предлози во категоријата