.

.

Chainho, 6pcs/многу,Ајфеловата Кула Комбинација Печатени Памук, Лен Ткаенини За DIY Quilting & Шиење Placemat,Кеси Материјал, 25x45cm

Chainho, 6pcs/многу,Ајфеловата Кула Комбинација Печатени Памук, Лен Ткаенини За DIY Quilting & Шиење Placemat,Кеси Материјал,

DEN 295.68
DEN 237.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ЗА ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ, ве молиме кликнете на следниот линк
Chainho, 6pcs/многу,Ајфеловата Кула Комбинација Печатени Памук, Лен Ткаенини За DIY Quilting & Шиење Placemat,Кеси Материјал, 25x45cm
Големина на единица : 1 парче=25cmx45cm
1 Кеса=6 компјутери (Шест Дизајн, секоја една големина е 25cmx45cm)
Answer : ___________________________ Note :
ние снабдување на оваа ткаенина пакет
Сите ткаенини и филц се скрати со рака.
Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување.
Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Како ние се намали ткаенини :
Секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чувствува ткаенина
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памучна ткаенина комбинација quilting пакет
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук, лен ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за рачно боени памук, лен ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за poplin памук ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чипка лента
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за копчето
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за панделка
ЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линк
ЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линк

Кон својствата

Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
25x45cm
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
chainho
Материјал:
Лен / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Никој
Тип:
памук, лен ткаенини
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
памук, лен ткаенини
Функција:
Дише, Абразија-Отпорен На
Стил:
6 Дизајн London & Париз Шема Серија
Количина:
1Package=6 Парчиња=6 Дизајни
Големина На Единица:
1Piece=25cmx45cm
Тежина:
1Package=6 pcs=140g
Предиво:
32 ' S
дизајн:
како се покаже слика
користат за:
Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Торба Перница Ткаенина Placemat
Употреба:
Quilting Шиење Patchowrk DIY Материјал

Најдобри предлози во категоријата