.

.

Злато цвет флорални везени applique patch за свадба вечер фустан облека декоративни ткаенини applique да се шие на закрпи мотив

Злато цвет флорални везени applique patch за свадба вечер фустан облека декоративни ткаенини applique да се шие на закрпи мотив

DEN 479.52
DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ширина : 20cm*42cm Боја : прикажува како слик Цената е за еден пар Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
myundo роуз
Големина:
20cm*42cm

Најдобри предлози во категоријата