.

.

5 Метри 1,5 см Ширина Црно Бела рачно изработени Комбинација Материјал Чипка Лента DIY за Шиење Облека Чипка Намали Headwear Додатоци LA197

5 Метри 1,5 см Ширина Црно Бела рачно изработени Комбинација Материјал Чипка Лента DIY за Шиење Облека Чипка Намали Headwear

DEN 194.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5 Метри 1,5 см Ширина Црно Бела рачно изработени Комбинација Материјал Чипка Лента DIY
Облека за Шиење Чипка Намали Headwear Додатоци LA197
Материјал : 100% Полиестер
Боја : Бела,Црна
Ширина : 1.5 cm=0.6"
Должина : 5 Метри
Стил: Гроздобер
Се користи за : Свадба Фустан, Булчински Фустан, Девојка е Круна,Edge, Lingeire, Постелнина Сет, DIY Занает,
Шиење Додатоци, итн
Начин На Плаќање
(1)Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние препорачуваме Зачувам,Која ги поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2)Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) за Исплата треба да се заврши во рок од 7 дена, ако се сретна со било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат дадени од страна на воздухопловната во рок од 1~2 работни дена по исплата е расчисти на Зачувам.
Ние сме плаши ние не организира испорака во викенд или Кинески Национален Празник
Прибл. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
12-25 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
25-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
Со 25-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не сте добиле пратката во рок од 30 работен ден по породувањето,pls се направи контакт со нас А. С. А. П. Ние ќе се потрудиме да се решавач на проблем однапред.Ако ви треба парцела итно, pls ве молиме изберете ЕМС или DHL Express превозот да се прави сигурни парцела пристигне таму пред крајниот рок.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе работиме за да ги реши сите проблеми.
Производи треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ве молиме оставете ни го вашето драгоцено позитивни повратни информации за нас.Ние ќе го прават истото за вас.Ова е навистина голема поддршка и охрабрување за нас.
2.Ако сте се сретнале било каков проблем, pls се направи контакт со нас, прво од остави негативни повратни информации за нас.
Ние ќе се потрудиме во работата со вас да се најде на повеќето задоволни решенија за вас.
Pls доверба во нас.Ви благодариме.

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
Cindylaceshow
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
LA197
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
is_customized:
Yes
Ширина:
1.5cm=0.6''
Техника:
Плетенка
Ткаенина Тип:
Voile
боја:
Бела,Црна
Должина:
5 Yards=457cm
користат за:
Свадба Фустан, Edge, Коса Додатоци,DIY Занает
Пакет:
5 Метри

Најдобри предлози во категоријата