.

.

Цвет Деколте Јака да се Шие на Печ Applique Значка Везени Чипка Фустан Облека DIY Додатоци

Цвет Деколте Јака да се Шие на Печ Applique Значка Везени Чипка Фустан Облека DIY Додатоци

DEN 88.80
DEN 68.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Цвет Деколте Јака да се Шие на Печ Applique Значка Везени Чипка Фустан Облека DIY Додатоци
Материјали : Везови
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба DIY
Пол : Деца, Жени
Големина : Како слика покажува
Тежина : 20g
Почитувани Купувачи,
1.Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
2.Ако вашата набавка е над 100 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
3. Ако сте руски Пријатели, љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Големина:
as picture shows
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
Закрпи
Бренд Име:
HYZELY
Техника:
Appliqued
боја:
шарени
Стил:
Моден
погоден:
Жените

Најдобри предлози во категоријата