.

.

50pcs 26-35mm Мешани животински модел Копчиња botones де madera Flatback Scrapbooking Дрвени Копчето за Шиење Додатоци MT1684

50pcs 26-35mm Мешани животински модел Копчиња botones де madera Flatback Scrapbooking Дрвени Копчето за Шиење Додатоци MT1684

DEN 143.52
DEN 136.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


50pcs 26-35mm Мешани животински модел Копчиња botones де madera Flatback Scrapbooking Дрвени Копчето за Шиење Додатоци MT1684
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 26-35mm
Дупка Големина : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT1684
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
Beeroom
Техника:
Сликарство
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
MT1684
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Flatback
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
птица/коњ/куче/цвет/t/мечка-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
боја:
Дрво
is_customized:
Yes
боја:
мешани

Најдобри предлози во категоријата