.

.

Дејвид додатоци 20*34cm љубов Синтетички кожа ткаенина коса поклон diy декорација занаети 1piece, DIY рачно изработени материјали,c3478

Дејвид додатоци 20*34cm љубов Синтетички кожа ткаенина коса поклон diy декорација занаети 1piece, DIY рачно изработени материјали,c3478

DEN 67.68
DEN 61.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се препорачува :
1. синтетички кожа намали насока случаен избор(orizontal и Вертикална),големина ќе имаат малку грешки, ве молиме да се разбере.thx
2. кристал синџир е Вежба големина можеби ќе има мала грешка, ве молиме да се разбере, thx

Кон својствата

Дебелина:
Други
Број На Модел На:
Други
Функција:
Абразија-Отпорен На
Употреба:
Декоративни
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Шема:
Печатени
Поддршка Техника:
Nonwoven
Ширина:
other
Материјал:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Шема:
Други

Најдобри предлози во категоријата