.

.

10pcs Браун Прободен Цвет Дрво Копчиња 30мм Шиење Занает

10pcs Браун Прободен Цвет Дрво Копчиња 30мм Шиење Занает

DEN 143.52
DEN 73.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 30мм Боја : Фото Количина : 10pcs

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Боење
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
107

Најдобри предлози во категоријата