.

.

PA0073 се Меша бои 120pcs Лак форма 30ММ*20MM Поместена Appliques Печатени Точки се чувствува деца облека декорација

PA0073 се Меша бои 120pcs Лак форма 30ММ*20MM Поместена Appliques Печатени Точки се чувствува деца облека декорација

DEN 463.68
DEN 417.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Главната Вовед
@Default пакет : Комбинација од бои случајно.
( ние ќе се обидеме најдобро да испратите еднакви парчиња на секоја боја.)
@S ize : 20mm*30мм.
можеби големина малку различни.ве молиме да се забележи.
ако сакате да се избере бои,ве молиме, означете порака во ред.
@Сите слики се од реалните предмети,ве молиме проверете на бојата и формата.
Корални боја
Сина боја
Жолта боја
Темната боја на Роза
Светло Розова боја
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Кон својствата

боја:
микс од бои случајно
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Големина:
30MM*20MM
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
PA0073
Бренд Име:
ZOTFEL
Употреба:
треба да го поправам со лепило или да се шие на

Најдобри предлози во категоријата