.

.

Мало Новина DIY 10 јарди/многу ширина 5cm - Жешка три-димензионална мрежа Раб на ткаенина/2 слој на mesh возбудува чипка/DIY Додатоци

Мало Новина DIY 10 јарди/многу ширина 5cm - Жешка три-димензионална мрежа Раб на ткаенина/2 слој на mesh возбудува чипка/DIY

DEN 408.00
DEN 388.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот
Материјал
mesh
Боја
10 бои
ширина
5cm
Longth
10 јарди
Конверзија
1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен 1meter=0.91 двор
Точка Бр.
167211
Употреба
Свадба додатоци.Здолниште, јака, полите, кеси, DIY облека, декорација, итн.
превозот 1). Предмети се испраќаат само по уплата. 2). Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ,Кина пост или Хонгконг Пост. 3). Бесплатен превозот : a. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и Пакување листа за детали. б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е финалето. 4). Време на испорака : Превозникот Име Проценето Време : Од Кина во САД Кина пост/Хонгконг пост 18-43 дена l ЕМС 8-13 дена DHL 5-8 дена ПРОЗОРЦИ 5-8 дена ТНТ 5-8 дена FEDEX 5-8 дена 5). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, Ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. 6). Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или на пазарот на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. 7). Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Повратни информации Кога ќе ја Добиете стоки,Ако не сте задоволни,, се надевам, ќе може да ни даде пет-ѕвезда повратни информации. Ако постојат проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,Ние ќе се реши за вас. За услуга Ние ќе ги провери секој компјутер квалитет пред да се испрати. Но, ако постои било квалитетот проблем кој предизвика кога ќе го примите производи,pls контактирајте со нас во 7days!Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа. За враќање политика,pls приказ на детали на Aliexpress ПРЕМИЕР слободни врати превозот политика.

Кон својствата

боја:
мешана боја
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
167211
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
5cm
Ткаенина Тип:
Mesh

Најдобри предлози во категоријата