.

.

25 Метри/Roll 50mm 2inches широк Единствен лик Сатен Панделки за Свадба Стол Украси за промет на Големо Подарок Пакување Лента

25 Метри/Roll 50mm 2inches широк Единствен лик Сатен Панделки за Свадба Стол Украси за промет на Големо Подарок Пакување Лента

DEN 280.32
DEN 266.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ширина : 50mm
должина : 22m секој тркалаат=25yards
Бела
сина
Жешка розова
кафе
skyblue
трева зелена
royalblue
виолетова
виолетово-црвена
вино црвено
црвена
портокал
светло виолетова
зелена
жолта
праска розова
пинк

Кон својствата

боја:
розова, праска розова, жолта, зелена, светло виолетова, портокалова, црвена, вино црвено, виолетово-црвена, виолетова, roya lblue, трева зелена, skyblue, топла розова, сина, Бела, кафе
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
50mm
Шема:
Полна Боја

Најдобри предлози во категоријата