.

.

Значка На Самото Место Домашна Безбедност Вез Со Дијаметар Од 10 Цм Двојно Еднострано Се Држиме Armband

Значка На Самото Место Домашна Безбедност Вез Со Дијаметар Од 10 Цм Двојно Еднострано Се Држиме Armband

DEN 112.80
DEN 90.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Значка На Самото Место Домашна Безбедност Вез Со Дијаметар Од 10 Цм Двојно Еднострано Се Држиме Armband
Име : топла кожа Домашна Безбедност Везови двострано Стап
armband печ
Топла Leathers Домашна Безбедност Печ
Спецификации : Дијаметар 10 CM (D = 3 ")
Материјал : тексас + везови нишка
Процес : Везови + двострано Стап
Одделот за Домашна Безбедност везени черепот печ е крстот огнено оружје "вториот амандман - сад Одделот за Домашна Безбедност 's original " и топлина печат железо поддршка лесна апликација
Домашна Безбедност везени печ е череп над преминал пиштоли со зборовите "2 Амандман - Америка е Оригинална Домашна Безбедност" и да има топлина запечатени поддршка за лесно железо-на апликацијата
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Предметите ќе бидат брод наскоро кога доби потврдена исплатата. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да купите. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. обично ќе брод на сите наредби како подарок и го прогласи за да се минимизира купувачи увоз доход. Тоа обично трае околу 4 до 8 работни дена од експрес, и 15-50 работни дена од Кина Воздухопловната да брод вашата земји. ПС : Ако објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух пошта, потребно е 7-30 дена (1-3 недели) за испорака во зависност од вашата локација. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, додека некои може да трае до 6 недели, ова е нормално.- Ако сакате да ја добив производи брзо, ве Молиме изберете начин на испорака од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Тип На Производ:
Значки
Функција:
3D
Број На Модел На:
Значки
Големина:
10CM
Ткаенина Тип:
Платно
Техника:
Извезена
Главен Материјал:
Ткаенини
Декорација:
Никој
Обликот:
Круг
Значка Тип:
Стап
Тип На Производ:
Грб со грб
Материјал:
Мат + ткаенина
Спецификација:
10
Шема:
черепот на главата
Боја:
ФОТО БОЈА
Применливи Опсегот:
облека

Најдобри предлози во категоријата