.

.

5 метри мека добра густина црвено решетката ткаенина ткаенина за DIY свадба превез деца фустан, здолниште материјал

5 метри мека добра густина црвено решетката ткаенина ткаенина за DIY свадба превез деца фустан, здолниште материјал

DEN 960.00
DEN 768.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5 метри мека добра густина решетката ткаенина ткаенина за DIY свадба превез деца фустан, здолниште материјал
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме Проверете ги боја Бр. пред да го купат!
1. Материјал : 100% Полиестер
2.Предност : меки,тенки,добро густина
3.Големина : 5 метри. Еден метар=150*100cm(ширина на ткаенина е фиксна 150см,должина може да биде било која,вкупно е 5 метри ,кога некои боја надвор од акциите,ние ќе ве контактираме за да ги изберат повторно)
4. ве молиме имајте во предвид :
A. Сите наши ткаенини се Гарантира 100% нов, unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.
Б. Ако ткаенина браздата ,можете да железо назад(не бранеа страна),тоа ќе се изедначи.
В. Ние сме една фабрика во Кина,имаме извоз во право,ние имаме многу години на искуство во структурата на извозот за Русија,САД,Европа,Јужна Америка,Блискиот исток земји ,итн,ако ви треба повеќе,добредојдовте на испитување. големопродажните цени достапни на барање.
Намалување детали :
Широко Се Користи
Примена
Совршен за свадба превез деца се облекуваат headwear материјал
1cm Minky руно ткаенина кадифен velboa за DIY шиење Полнети играчки материјал Полиестер Искриват плетени бранеа tricot Обичен PV сомот

Кон својствата

Функција:
Дише
Тип:
mesh ткаенини
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
искриват плетење
Advantage1:
Мека
Advantage2:
Тенка
Advantage3:
добро густина

Најдобри предлози во категоријата