.

.

Бесплатен превозот 20pcs Торба за на Рака Вклучите Тока се Прилагоди Лизгачот Јамка Торба Одлуки 25mm Шиење Занает,каиши чанти и чевли сврзувачки елементи

Бесплатен превозот 20pcs Торба за на Рака Вклучите Тока се Прилагоди Лизгачот Јамка Торба Одлуки 25mm Шиење Занает,каиши чанти

DEN 264.00
DEN 251.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


БЕСПЛАТНИ NICKLE И СЛОБОДНИ ДОВЕДЕ
Бесплатен превозот 25мм Широк антички рѓа позлата обоени појас торби за чевли тока,торба токи,облека, прибор за шиење,торба сврзувачки елементи
20pcs Торба за на Рака Вклучите Тока се Прилагоди Лизгачот Јамка Торба Одлуки 25mm Шиење Занает,каиши чанти и чевли сврзувачки елементи
Добро позлата и поклопецот над се со античкиот рѓа, масло,црна појас pin тока,торба pin токи accessoires,облека, додатоци,торба сврзувачки елементи

Кон својствата

Големина:
silver, antiqur brass, antique silver
Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Железо
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
52137
Функција:
се покријат околу анти- ' рѓа, масло
Декорација:
појас торба чевли тока
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата