.

.

10.94 јарди(10M)/многу сигурносен појас задебелување на високо-одделение полиестер ранец webbing се врзуваат за пакување ткаени појас

10.94 јарди(10M)/многу сигурносен појас задебелување на високо-одделение полиестер ранец webbing се врзуваат за пакување ткаени

DEN 331.20
DEN 331.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве изненади! Ние ќе брод вашата нарачка заедно со специјален подарок и се надевам дека ќе ви се допадне. Полно име ве молам! Особено за Русите и Latvias , ако не,вие не ќе го добиете вашиот изненадување. Нема спор кога се чека за вашиот изненадување, која трае 7~15 дена да ги пратите по брод надвор и рокот на испорака е 60 дена. Не оспоруваат во секој случај, ако имате било каков проблем, ве молиме да се пишуваат пораки кон нас, ние ќе одговориме наскоро, И ние и ветуваме на вашата стока и пари безбедно! Нема спор, но 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако е така, што ќе биде нашата ВИП ужива повеќе изненадување и попуст
Бесплатен превозот 10 M/многу сигурносен појас задебелување на високо-одделение полиестер ранец webbing се врзуваат за пакување ткаени појас
1.Ние прифаќаме Alipay тука(Beloto, ВИЗА, Мастеркард, TT, Moneybooks се прифатливи преку Зачувам ).
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена.
3.Ако најдете вашата цел е на чекање за да платите, тоа значи дека вашата исплата не е завршена или нешто не е во ред со вашата исплата, ве молиме обидете се да го промените редоследот и заврши на плаќање.
4.Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации правилно како што Контакт ИМЕ и презиме, Адреса, Поштенски Код, Мобилни и Тел; и проверете пред да заврши на вашата исплата, Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
1.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена.
3.Нормално, можете да ги пратите парцели информации од сајт : www.17track.net/index_en.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот. Ако се оди низ празниците, на подолго време.
4.Различни превозот начин, различни региони, различни времето за испорака. ве молиме да биде трпеливо за изненадување.
5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход . Нормално ако изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet. вашиот парцела во вредност од $3, и ние да ја означите како подарок за вашите даночни во минимум; ако изберете DHL, EMS, Fedex, UPS-от, вашиот парцела вреднува подолу $20 за вашите даночни во минимум.
1.Ние вети на безбедноста на вашата стока и пари во секој случај. Тоа не е добро за вашата кредитна на Aliexpress да го отвори спорот, ве молиме да се пишуваат пораки со нас, и ние ќе повратни информации наскоро, ако имате било какви прашања.
2. НЕ отворајте СПОР ако вашиот парцела losed за време на превозот во гол можност, ние ќе рефундирање на вашите сите пари.
3. НЕ отворајте СПОР ако за време на испорака не помине 60 дена дури и ако тоа може да се следи; Ние искрено се надеваме дека може да се чека за 7 - 15 дена поради превозот задоцнување од други фактори. По 60 дена (од 90 дена за Бразил) положен ако сеуште не ја прими стоката. ние ќе рефундирање на вашите сите пари.
4. НЕ отворајте СПОР ако најдете нешто во ред со вашиот објекти, Pls не грижете се и се чувствуваат слободни да контакт со нас за да добиете подобро решение.
5. НЕ отворајте СПОР ако се најде на големина или боја, не е добро одговара, за слики и модели е само за вашиот референца.
1. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако сте задоволни со предмети. И ако не, ќе биде нашата ВИП.
2.Ќе добиете голем попуст ако споделувате линкот на ставки на вашиот Facebook, Youtube и Twitter за време на следниот шопинг.
3.Само 5 ѕвезди и позитивни коментари;Не за 1 или 2 ѕвезда, Без негативни коментари. ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да се направи сте задоволни.

Кон својствата

боја:
20MM, 25ММ, 30ММ, 38MM, 50MM, 70MM, 75ММ
Тип На Производ:
Webbing
Техника:
Жакард
Употреба:
Облека,Чевли,Домашен Текстил,Торби
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Ширина:
2-7.5cm
Број На Модел На:
BZD064
Материјал:
Полиестер / Најлон
Материјал:
Најлон

Најдобри предлози во категоријата