.

.

Керамички амбуланта корегирање Rhinestones Hot Fix Железо-На Кристал За Облека DIY Бисер Teardrop / Коњ Око / Star / Плоштад

Керамички амбуланта корегирање Rhinestones Hot Fix Железо-На Кристал За Облека DIY Бисер Teardrop / Коњ Око / Star / Плоштад

DEN 61.44
DEN 61.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : амбуланта корегирање Керамички Кристал Боја : Исто како фотографијата е прикажано Големина : Исто како фотографијата е прикажано Материјал : Керамички Useage : ; Железо На Применуваат лесно со домаќинство, железо или амбуланта корегирање алатка.Можете лесно да ги красат вашата clothings, чанта, purses, чевли, ремени, мобилни телефони итн со овие амбуланта корегирање Железо на Rhinestones.

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
ivy
Стил:
Flatback
Материјал:
полимер глина
Техника:
Топло-Fix
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Многу Дизајни
Материјал:
Керамички

Најдобри предлози во категоријата