.

.

216 Lt. Розова Реално Чиста Свила Вез Лента Занаетчиски,Двојно се Соочуваат со Тенок Тафт Свила Лента 2/4/7/10/13/25/32-милиметри,10/30/100

216 Lt. Розова Реално Чиста Свила Вез Лента Занаетчиски,Двојно се Соочуваат со Тенок Тафт Свила Лента 2/4/7/10/13/25/32-милиметри,10/30/100

DEN 264.00
DEN 238.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


НЕ MOQ, ГОЛЕМИ ЗАЛИХИ,БРЗА ИСПОРАКА,ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ПОПУСТ
Предмет : 100% свила лента
Материјал : вистински солидна чиста свила
Лента ширина : 2mm,4mm,7mm,10мм,13mm,15mm,20mm,25мм,32-милиметри
Стил : двојно лице тафт ткаени лента
Боја : Светло Розова,суптилно обоена различни флора бои
Пакување : 100/ролна, 30m/ролна, 10m/per за избор
Употреба : чиста свила панделки за вез, занаетчиски проекти,костим acessories,bobbin stiching,ватенка,луди ватенка, капчиња,игла точка,embelishment, бележник,покана картичка за подароци bowknot пакување и пошироко
Сите фотографии се направени во природни дифузен дневната светлина, без било додаток на било кој вид. Боите не се разликуваат за различни монитори; ве молиме имајте го ова на ум, кога ја прегледувате производи во нашата продавница. Во меѓувреме, сите слики се зголемува за да се покаже детали, ве молиме погледнете во описот за спецификација на секој објект. Ви благодариме

Кон својствата

боја:
Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
100% Свила
Ширина:
1/4
Број На Модел На:
216 светло розова
Ткаенина Тип:
Тафт
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице

Најдобри предлози во категоријата