.

.

IuBuFiGo 10 двор 7/8(22mm) Овошје cupcake Печатени Grosgrain Лента и лак за коса Цртан филм Панделки сатен DIY рачно изработени 1536

IuBuFiGo 10 двор 7/8(22mm) Овошје cupcake Печатени Grosgrain Лента и лак за коса Цртан филм Панделки сатен DIY рачно изработени

DEN 229.44
DEN 183.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Стил : Материјал : 100% полиестер Лента Ширина : 7/8"(22 mm) М. о.п : 10yard/боја (само може да избере 1 боја во 1 многу) Достапни големина : 1" Сертификација : Oeko-Tex Стојат 100

Кон својствата

Бренд Име:
IubuFiGo
Ширина:
7/8
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
10Y1536
Тип На Производ:
Панделки
Шема:
торта
Лента Ширина:
22 mm
Стил:
торта
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
М. о.п:
10 јарди/боја

Најдобри предлози во категоријата