.

.

100pcs Метал 5mm се Меша Бои претходно биле вклучени Тока Бележник + 1pcs 5mm Удар Алатка LeatherCraft DIY

100pcs Метал 5mm се Меша Бои претходно биле вклучени Тока Бележник + 1pcs 5mm Удар Алатка LeatherCraft DIY

DEN 340.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100pcs 5mm се Меша Бои претходно биле вклучени Тока + 1pcs 5mm Удар Алатка Опис на Производот : Состојба : 100% Сосема нов. Големина : 5mm претходно биле вклучени Боја : Микс 4 Бои(Златна,Сребрена,Пиштол Црна,Бронза) Материјал : Метал Само претходно биле вклучени Тока и Окцето Удар Алатка без Чекан Големина како слика. Прирачник за мерење, постои грешка од околу 1mm. Ве молиме Имајте во предвид : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн. На тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Нашата продавница има многу видови на шишиња и studs. Добредојдовте На Големо

Кон својствата

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Функција:
Претходно Биле Вклучени Тока+Алатка
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Големина:
5mm
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
5mm

Најдобри предлози во категоријата